Share

 

Foto: Shizhao

S blížící se Miss Universe přichází značná kritika. Některé propagační fotografie nejkrásnějších dívek prý připomínají erotickou show, jak uvádí hollywoodreporter..

„Je alarmující, že se to změnilo na Playboy maškarádu,“ prohlásil Angie Meyerna Fox News. Žadatelky jsou právě díky těmto fotografiím uváděny do „mimořádně kompromitující pozice.“

Letošní soutěž je vysílána 23.srpna z Mandalay Bay v Las Vegas, odkud pochází i kompromitující „sexy“ fotografie.

Pořadatelé se hájí, že účast byla striktně dobrovolná a některé dívky to i odmítly.

Donald Trump , který má soutěž na starosti, by byl prý však zcela ochoten použít cokoliv, aby se zvýšila publicita pořadu, která v posledních letech u diváků značně poklesla. Nepomůže tomu ani Donaldova špatná a pochybná kariéra pseudokandidáta na post amerického prezidenta.

„Soutěžící, kteří soutěží na Miss Universe, jsou různé, protože representují více než 82 zemí z celého světa,“ jak uvádí oficiální prohlášení organizátorů. „Mnohé ze své kultury přijímají nahotu. Tyto fotky jsou formou uměleckého vyjádření pro každou soutěžící a respektujeme jejich přání, zdali vystupovat nahoře bez či ne. Jsme přesvědčeni, že snímky jsou v módě a ve středu zájmu.“

Souhlasím s Donaldem Trumpem – nahé slečny přilákají více diváků než oblečené. Nicméně – je to přesně to, do jaké pozice bychom chtěli natlačit naše dcery? Stávají se tak jen takovou sexy loutkou pro vzrušeného diváka, což není na škodu, pokud je to hlavním mottem akce a dívky do toho už s tím vědomím vstupovaly, avšak pokud se nemýlím, Miss Universe je o něčem jiném.

 

Miss Universe – www.superrodina.cz

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank